DOSTAWA WYSYŁKA

  • Wysyłka Agroawex
    Wysyłka Agroawex

Dostawa do klienta na terenie Polski kurierem pod dom lub do najbliższego paczkomatu Inpost związanego z adresem podanym w zamówieniu oraz tylko do domu do wszystkich innych odbiorców z pozostałych krajów UE i będących w strefie Schengen. 

 

                                               

 

 

 

W momencie przyjęcia paczki od sprzedającego przez firmę kurierską opłaconą z góry przez konsumenta paczka jest własnością zamawiającego.

 Przy odbiorze paczki w Polsce od kuriera prosimy o sprawdzenie w jego obecności czy otrzymany towar jest nieuszkodzony. W razie uszkodzenia zawartości paczki prosimy sporządzić wraz z kurierem protokół reklamacyjny szkody w 3 egzemplarzach i 2 egzemplarze pozostawić sobie z podpisem kuriera z czego jeden przesłać nam drogą mailową, a jeśli tego nie uczyniliśmy konsument odbiorca ma prawo wystąpić z reklamacją do przewoźnika w ciągu 7 dni w celu sporządzenia takiego protokołu. W przypadku braku protokółu reklamacja uszkodzenia nie będzie uwzględniona przez firmę przewozową ani naszą, a co za tym idzie firma nasza nie zwróci kosztów zakupu ani nie wymieni towaru na nowy konsumentowi.

Paczek nie wysyłamy oraz nie dostarczamy w soboty, niedziele i święta.